+420 725 167 254 burzatabor@seznam.cz
RIPTIDE PRODUCTION
www.riptideprod.webnode.cz

Maturitní ples / Aftermovie

Maturitní video

Afterparty video

Festivaly

Svatební videoklip

Sportovní video

RipTide production 2016 ©  riptideproduction@email.cz774 124 788

3D POLEPY AUT
Nejkvalitnější materiál na převlek a ochranu laku vozidel pomocí speciálně upravené folie ! Chrání původní lak proti poškození,rychlá změna barvy, změna designu auta, luxus a barevná jedinečnost dle představ a přání zákazníka ! 

Speciální ochrana laku CARSHIELDS, OPTICSHIELD-čirá ochranná folie na různé díly karoserie i celá vozidla, film je zcela transparentní a dává vysoký lesk vozidlu, chrání Váš vůz proti odletujícím kamínkům, před poškrábáním od větví, drobných kolizí , lze použít na prahy, nárazníky , prostory u klik, zrcátka světla … Uplatněno u nových, zachovalých luxusnějších aut ,supersportů ….
TÓNOVÁNÍ SKEL – certifikované folie s atestem bez demontáže oken , folie má poskytovanou doživotní záruku , snížení teploty , zabraňuje UV záření do interiéru vozidla !
GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY

Petr Prener

Žabovřesky ČP 92, PSČ 373 41 Hluboká nad Vltavou

+420 604 603 808

PÁRTY KÁRA
Nemáte čas na stavbu a přípravu vaší akce? Není problém po domluvě Vám vše přivezeme, připravíme a po akci sklidíme a odvezeme!

Co děláme?

Čeká Vás volný víkend? Plánujete firemní večírek? Oslavu narozenin? Rozlučku se svobodu či jinou párty? Přijeďte autem s tažným zařízením, připojte přívěsný vozík a párty může začít. Stačí řidičský průkaz skupiny B. Už nemusíte rozdávat úkoly, kdo a kde co půjčí, či koupí. Nyní máte vše pohromadě.

 • Párty stan 10x5m
 • 4x pivní sety
 • pípu, lednici a reproduktor
 • a mnoho dalšího
Jump aréna Tábor
1. trampolínový park v Táboře se spoustou adrenalinových atrakcí a opravdu obří dávkou zábavy a dobrodružství už brzy otevře v ulici Soběslavská (hned vedle McDonald´s). Už probíhá poslední testování a ladí se detaily. Termín otevření 28.5. 2019. Více infromací na facebooku a instagramu Jump aréna Tábor. Burza Tábor je jedním z hrdých partnerů. Těšíme se.

Koruna ze vstupného na dobrou věc.

Připomínáme, že pokud by jste chtěli darovat peníze pro Domácí HOSPIC Jordán, který poskytuje služby umožňující lidem s nevyléčitelným onemocněním v pokročilém a konečném stádiu nemoci zůstat v kruhu svých blízkých, ulevit od bolesti a dalších tělesných i duševních obtíží.

Je proto zřízen transparentní účet 115-8834450207/0100 – děkujeme pořadateli – Charitativní sjezd Mustangů a jiných US cars, že jsme se díky němu dozvěděli o tomto projektu a můžeme být jeho součástí.

 

Dobré místo kde zakempit po splouvání řeky Sázavy občerstvit se a posedět u táboráku. Zábava, jídlo, chatky,….pro vodáky dobrý přístav.

pravý břeh Sázavy, 75,3 ř.km v kilometráži Sázavy.

 

+420 774 912 153

kroupa.karel@seznam.cz

 

ZAHRADNICTVÍ A CUKRÁRNA „SRUB“ – TÁBOR

Soběslavská 3129 PSČ 390 05 Tábor (cca 200m od prodejní akce Burza Tábor -> směr koleje )

Marie Štefanová
zahradasrub@seznam.cz

Tel.: 381 215 061     Mob.: 728 105 736

www.zahradnictvi-cukrarna-tabor.cz

PRACOVNÍ HODINY

 • PONDĚLÍ:9:00 – 17:00
 • ÚTERÝ:9:00 – 17:00
 • STŘEDA:9:00 – 17:00
 • ČTVRTEK:9:00 – 17:00
 • PÁTEK:9:00 – 17:00
 • SOBOTA:9:00 – 17:00
 • NEDĚLE:9:00 – 17:00

Diakonie Rolnička

 

Jsme různí, ale patříme k sobě!

Diakonie Rolnička již od roku 1994 pomáhá dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z celého táborského regionu.

Potřebujeme k tomu Vaši podporu! 

BURZA TÁBOR DARUJE ROLNIČCE PRODEJNÍ MÍSTO NA KAŽDOU BURZU ZA 0,-

 

 

www.rolnicka.cz

Obchody dobré vůle

STÁJ ŠÁRKA PROTIVÍN – koníci z Bečelova

Je nám ctí představit Vám úžasnou jihočeskou stáj kterou je Stáj Šárka Protivín s kterou jsme zahájili spolupráci. Již na květnové burze se můžete těšit na koníky z Bečelova 😉 . S koníky přijedou i Dárky z podkov dle počasí i s kreativní dílničkou pro dětičky 🙂

KONÍCI Z BEČELOVA U NÁS NA BURZE ZDARMA VOZÍ MALÉ I VELKÉ 

Jsme na jihočeském trhu již od roku 1992. Pomůžeme Vám s prodejem a pronájmem Vaší nemovitosti nebo najít vhodné bydlení či místo k podnikání.

Restaurace-Pension Plzeňka

Tradiční recepty, jen ty nejlepší ingredience

Restaurace Plzeňka Týn nad Vltavou – pokud plánujete výlet do malebného Týna určitě se zastavte na oběd v Plzeňce, skvělá kuchyně, obsluha i prostředí.

 

V naší restauraci máme k dispozici dvě provozovny. 

Je zde možné uspořádat slavnostní hostiny, rodinné oslavy, večírky, podnikové akce, firemní školení, manažerské kurzy a pod.  Příjemné posezení je možné také na venkovní terase. 

Restaurace-Pension Plzeňka

Tyršova 31, Týn nad Vltavou

Restaurace  +420 723 98 58 32

Pension        +420 722 90 20 90

 

plzenka-sabovi@seznam.cz

 

Po-Čt  10:00 – 23:00

Pá-So  10:00 – 01:00

Ne  10:00 – 21:00

 

Facebook

Burza Sedlčanská Kotlina

www.veteran-klub-sedlcany.cz
Facebook

 Přátelé, představujeme Vám burzu na které se nám velmi líbilo a zahájili jsme společné partnerství spočívající ve vzájemné propagaci. Termíny burzy v Sedlčanech jsou stanoveny na neděle. Neváhejte a navštivte tuto burzu, určitě budete mile překvapeni jako my.

31.března / 28.dubna / 16.června / 28.července / 8.září / 13.října

RobiPlast

Facebook

 Provádíme veškeré stavební práce. Instalace vody a kanalizace, topení, rozvody elektřiny, stavební práce, obkladačské práce, zateplování fasád, střechy…

AUTA BECHYNĚ

Společnost Auta Bechyně působí na trhu již více než 20 let. Provoz autovrakoviště a prodej náhradních dílů byl pro Auta Bechyně prvotní oblastí podnikání. Postupem času se působení rozšířilo i o služby autoservisu, odtahové služby. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

Poslední oblastí, do které společnost vstoupila, byly zemní a výkopové práce. Důvodem byly už existující strojové vybavení, které bylo potřeba pro předešlé činnosti.

AUTA BECHYNĚ

STROJNÍ OMÍTKY P&P s.r.o.

Patříme mezi přední referenční certifikované zhotovitele strojně aplikovaných vnitřních i vnějších omítkových systémů od přípravy přes samotné zhotovení až po finální úklid včetně veškerých režií spojených s kompletní dodávkou prací, techniky i materiálů.


Specializujeme se na tepelně izolační omítkové systémy a působíme zejména v Jihočeském kraji
Poskytujeme nejvyšší dosažitelnou úroveň kvality zhotovení a záruku na dílo v trvání 72 měsíců.

 

 

 

Kiosek u Podolského mostu

Dobré jídlo, pití, zmrzlina a jiné.  Vždy s krásným výhledem na Podolský most.

Veselské pískovny

                                                              Místo pro váš odpočinek i zábavu …

Písčité pláže a třpytící se vodní hladina. Návštěva Veselských pískoven snadno může připomínat dovolenou u moře. Pět samostatných jezer vzniklých po těžbě štěrkopísku v sobě totiž nyní skrývají prostor pro odpočinek, koupání, sportovní vyžití i kulturní program. Jihočeskou malebnost jí dodávají okolní lesy a krajina Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.
Pískovny jsou z Veselí nad Lužnicí snadno přístupné pěšky a na kole. Řidiči pak mohou využít možnosti parkoviště, na kterém pak všichni naleznou stánek s občerstvením. Kromě zahnání hladu a žízně zde nabízíme možnost si zahrát plážový volejbal, fotbálek či sledovat pravidelná kulturní vystoupení.

Web